za sve studente univerziteta u Novom Pazaru
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

za sve studente univerziteta u Novom Pazaru

skripte, saveti, diskusije, literatura!!!
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 obavezna i neobavezna predavanja:)

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
veliki komentator:)
domacica bez gacica:)
veliki komentator:)


Ženski
Broj poruka : 3588
Godina : 41
mesto: : jos uvek prisutna
Reputation : 0
Datum upisa : 09.01.2006

obavezna i neobavezna predavanja:) Empty
PočaljiNaslov: obavezna i neobavezna predavanja:)   obavezna i neobavezna predavanja:) EmptyPon 13 Mar - 16:21

U sustini sva predavanja su obavezna. Svi profesori ce vam reci i pretiti da necete dobiti potpise, ako ne dolazite…itd. Ali, ipak postoje neka predavanja koja mozete da eskivirate. No, idemo redom od ponedeljka do petka:


informatika: ponedeljkom od 17-moj savet je da dodjete na prvo poluvreme, ostalo nema svrhe. prvo nista novo necete cuti, i onako sve posle ucite iz skripte, a ispit je test. Ali, razmislite da dojete na ona predavanja gde objasnjava sta ce se raditi na kolokvijumu, bez koga, kao sto znate ne mozete na ispit.
praksa: utorkom od 13h- definitivno ne morate, samo je zanimljivo i korisno.
graficko oblikovanje: svaki drugi utorak od 17h- uzas, ali srecom ne mora se, tu i tamo i onako ispit polazemo kod Zike.
zurnalistika III: svaki drugi utorak od 17h- ne zezajte se i dolazite svaki put.
mas medijiII: sredom od 9h- da, da trebalo bi da se dolazi
istorija umetnostiII:sredom od 13h- ukoliko vas ne zanima, nema potrebe.
marketingII:cetvrtak od 9h-stvarno je bitno da se dolazi, bitno je profesorima, sta da vam kazem
sociologijaII:cetvrtak od 15h-dolazite, jer vam od toga ovoga puta zavisi ispit!
engleskiII: petak od 17h- ja nisam bila jos ni jednom
Nazad na vrh Ići dole
https://profinovinari.forumsr.com
zvolle
moderator
zvolle


Ženski
Broj poruka : 1553
Godina : 38
mesto: : zalutala sa rejva :)
Reputation : 2
Datum upisa : 17.01.2006

obavezna i neobavezna predavanja:) Empty
PočaljiNaslov: Re: obavezna i neobavezna predavanja:)   obavezna i neobavezna predavanja:) EmptyPet 24 Mar - 23:15

za graficko oblikovanje...ko nije dosao, zajebao se....ono je...pa ne znam sta...a ispit ne polazemo kod zike, jer nam zika ne predaje vise nista...ko zna kod koga cemo polagati...
Nazad na vrh Ići dole
anchi
šmekerica foruma
anchi


Broj poruka : 2
mesto: : medju knjigama
Reputation : 0
Datum upisa : 27.03.2006

obavezna i neobavezna predavanja:) Empty
PočaljiNaslov: Re: obavezna i neobavezna predavanja:)   obavezna i neobavezna predavanja:) EmptyPon 27 Mar - 16:26

koliko ja znam...dolazi neka nova prof iz kragujevca, a za ispit nas to niko nece pitati jer je to samo kao praksa.
mozda ja nemam prave info?
Nazad na vrh Ići dole
veliki komentator:)
domacica bez gacica:)
veliki komentator:)


Ženski
Broj poruka : 3588
Godina : 41
mesto: : jos uvek prisutna
Reputation : 0
Datum upisa : 09.01.2006

obavezna i neobavezna predavanja:) Empty
PočaljiNaslov: Re: obavezna i neobavezna predavanja:)   obavezna i neobavezna predavanja:) EmptyPon 27 Mar - 16:35

da, dolazi neko novi...i ja sam cula da nemamo ispit iz tog predmeta...mada mi nije bas najjasnije, zato sto je ovaj pricao kako ce nam za ispit biti to i to, nesto...
videcemo sutra Wink
Nazad na vrh Ići dole
https://profinovinari.forumsr.com
zvolle
moderator
zvolle


Ženski
Broj poruka : 1553
Godina : 38
mesto: : zalutala sa rejva :)
Reputation : 2
Datum upisa : 17.01.2006

obavezna i neobavezna predavanja:) Empty
PočaljiNaslov: Re: obavezna i neobavezna predavanja:)   obavezna i neobavezna predavanja:) EmptyPon 27 Mar - 22:42

nova profanka dolazi da zameni ziku, a sto se tice oblikovanja, on je rekao da imamo ispit
Nazad na vrh Ići dole
veliki komentator:)
domacica bez gacica:)
veliki komentator:)


Ženski
Broj poruka : 3588
Godina : 41
mesto: : jos uvek prisutna
Reputation : 0
Datum upisa : 09.01.2006

obavezna i neobavezna predavanja:) Empty
PočaljiNaslov: Re: obavezna i neobavezna predavanja:)   obavezna i neobavezna predavanja:) EmptyPon 27 Mar - 22:53

imamo ispit Suspect posto su i on i Zika rekli da nemamo nego da se taj predmet spaja sa zurnalistikom II ( kao u proslom semestru vest)
Nazad na vrh Ići dole
https://profinovinari.forumsr.com
diplomata
Admin
diplomata


Muški
Broj poruka : 2777
Godina : 39
mesto: : negde uz neki beogradski bulevar...
Reputation : 0
Datum upisa : 25.01.2006

obavezna i neobavezna predavanja:) Empty
PočaljiNaslov: Re: obavezna i neobavezna predavanja:)   obavezna i neobavezna predavanja:) EmptyČet 30 Mar - 15:20

Јуче сам поменуо новинарина са друге да Жика можда иде са факса, као што сте ми рекли, и немате појма како су ме напали да ширим дезинформације на факсу и како су то саме лажи!!!!

И наравно све сам свалио на вас па су онда осули fire по вама, а ви сада гледајте штаћете!!!!!! placko
Nazad na vrh Ići dole
veliki komentator:)
domacica bez gacica:)
veliki komentator:)


Ženski
Broj poruka : 3588
Godina : 41
mesto: : jos uvek prisutna
Reputation : 0
Datum upisa : 09.01.2006

obavezna i neobavezna predavanja:) Empty
PočaljiNaslov: Re: obavezna i neobavezna predavanja:)   obavezna i neobavezna predavanja:) EmptyČet 30 Mar - 15:41

Razz nema veze, mi se ne plasimo...to je mozda samo trac, ali nama Zika vise ne predaje cheers cheers sta je bilo i zasto niko ne zna scratch
Nazad na vrh Ići dole
https://profinovinari.forumsr.com
diplomata
Admin
diplomata


Muški
Broj poruka : 2777
Godina : 39
mesto: : negde uz neki beogradski bulevar...
Reputation : 0
Datum upisa : 25.01.2006

obavezna i neobavezna predavanja:) Empty
PočaljiNaslov: Re: obavezna i neobavezna predavanja:)   obavezna i neobavezna predavanja:) EmptyPet 31 Mar - 0:28

Од када вам не предаје ?
Nazad na vrh Ići dole
veliki komentator:)
domacica bez gacica:)
veliki komentator:)


Ženski
Broj poruka : 3588
Godina : 41
mesto: : jos uvek prisutna
Reputation : 0
Datum upisa : 09.01.2006

obavezna i neobavezna predavanja:) Empty
PočaljiNaslov: Re: obavezna i neobavezna predavanja:)   obavezna i neobavezna predavanja:) EmptyPet 31 Mar - 1:07

od utorka, dosla neka nova dopisnik iz Kga...i super je, mislim bolja je od Zike, ali ni ona ni niko nam nije rekao zasto. Chille je pitao ali nije znala da odgovori. confused
Nazad na vrh Ići dole
https://profinovinari.forumsr.com
diplomata
Admin
diplomata


Muški
Broj poruka : 2777
Godina : 39
mesto: : negde uz neki beogradski bulevar...
Reputation : 0
Datum upisa : 25.01.2006

obavezna i neobavezna predavanja:) Empty
PočaljiNaslov: Re: obavezna i neobavezna predavanja:)   obavezna i neobavezna predavanja:) EmptyPet 31 Mar - 14:54

Јаааааааааааааао да није и она која плавуша???? Wink
Nazad na vrh Ići dole
veliki komentator:)
domacica bez gacica:)
veliki komentator:)


Ženski
Broj poruka : 3588
Godina : 41
mesto: : jos uvek prisutna
Reputation : 0
Datum upisa : 09.01.2006

obavezna i neobavezna predavanja:) Empty
PočaljiNaslov: Re: obavezna i neobavezna predavanja:)   obavezna i neobavezna predavanja:) EmptyPet 31 Mar - 14:57

pa ovako na prvi pogled izgleda da nije, ali ko zna... Razz
Nazad na vrh Ići dole
https://profinovinari.forumsr.com
Sponsored content





obavezna i neobavezna predavanja:) Empty
PočaljiNaslov: Re: obavezna i neobavezna predavanja:)   obavezna i neobavezna predavanja:) Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
obavezna i neobavezna predavanja:)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Obavezna peticija (?!)
» raspored predavanja
» pocinju predavanja !!!
» predavanja za I semestar zurnalistika
» raspored predavanja

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
za sve studente univerziteta u Novom Pazaru :: ODELJENJE BEOGRAD :: žurnalistika-
Skoči na: