za sve studente univerziteta u Novom Pazaru
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

za sve studente univerziteta u Novom Pazaru

skripte, saveti, diskusije, literatura!!!
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 RICHIE HAWTIN ILITI PLASTIKMAN

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
zvolle
moderator
zvolle


Ženski
Broj poruka : 1553
Godina : 38
mesto: : zalutala sa rejva :)
Reputation : 2
Datum upisa : 17.01.2006

RICHIE HAWTIN ILITI PLASTIKMAN Empty
PočaljiNaslov: RICHIE HAWTIN ILITI PLASTIKMAN   RICHIE HAWTIN ILITI PLASTIKMAN EmptyPon 26 Jun - 22:58

min2MAX 2006 final sessions

26. avgust 2006
Beograd
Basta SC

RICHIE HAWTIN

support: Vlada Janjic & Marko Nastic
more info soon.
Nazad na vrh Ići dole
blejac
moderator
blejac


Muški
Broj poruka : 760
Godina : 39
mesto: : Beograd-Senjak- Centar Sveta
hobi : www.sakurabana.info
Reputation : 0
Datum upisa : 02.04.2006

RICHIE HAWTIN ILITI PLASTIKMAN Empty
PočaljiNaslov: Re: RICHIE HAWTIN ILITI PLASTIKMAN   RICHIE HAWTIN ILITI PLASTIKMAN EmptyPon 26 Jun - 22:59

plasikman eto njega volim samo da ne odvale karte i idem sigurno taman posle madjarske
Nazad na vrh Ići dole
http://www.bg-anime.com
zvolle
moderator
zvolle


Ženski
Broj poruka : 1553
Godina : 38
mesto: : zalutala sa rejva :)
Reputation : 2
Datum upisa : 17.01.2006

RICHIE HAWTIN ILITI PLASTIKMAN Empty
PočaljiNaslov: Re: RICHIE HAWTIN ILITI PLASTIKMAN   RICHIE HAWTIN ILITI PLASTIKMAN EmptyUto 27 Jun - 3:57

ja sam bila 2 puta u bgu i jednom na rosama...toliko je i dolazio...extra je
Nazad na vrh Ići dole
blejac
moderator
blejac


Muški
Broj poruka : 760
Godina : 39
mesto: : Beograd-Senjak- Centar Sveta
hobi : www.sakurabana.info
Reputation : 0
Datum upisa : 02.04.2006

RICHIE HAWTIN ILITI PLASTIKMAN Empty
PočaljiNaslov: Re: RICHIE HAWTIN ILITI PLASTIKMAN   RICHIE HAWTIN ILITI PLASTIKMAN EmptySre 28 Jun - 16:35

i ja sam ga slusao i u bg-u i na rosama bilo je super!!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.bg-anime.com
zvolle
moderator
zvolle


Ženski
Broj poruka : 1553
Godina : 38
mesto: : zalutala sa rejva :)
Reputation : 2
Datum upisa : 17.01.2006

RICHIE HAWTIN ILITI PLASTIKMAN Empty
PočaljiNaslov: Re: RICHIE HAWTIN ILITI PLASTIKMAN   RICHIE HAWTIN ILITI PLASTIKMAN EmptyČet 29 Jun - 2:18

RICHIE I SVEN- NAJJACHI LIKOVI
RESPECT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
zvolle
moderator
zvolle


Ženski
Broj poruka : 1553
Godina : 38
mesto: : zalutala sa rejva :)
Reputation : 2
Datum upisa : 17.01.2006

RICHIE HAWTIN ILITI PLASTIKMAN Empty
PočaljiNaslov: Re: RICHIE HAWTIN ILITI PLASTIKMAN   RICHIE HAWTIN ILITI PLASTIKMAN EmptyČet 29 Jun - 2:20

ZNACI, POSLEDNJI PUT U SC...ZLO....NE ZNAM STA MI SE DOGODILO
AKO NEKO HOCE DA PROCITA MOJE UTISKE SA TE ZURKE NEK ODE NA WWW. DISTORTEDMUZIK.NET I NEK PRONADJE CHLANAK SA NASLOVOM MINIMIZE TO MAXIMIZE
Nazad na vrh Ići dole
zvolle
moderator
zvolle


Ženski
Broj poruka : 1553
Godina : 38
mesto: : zalutala sa rejva :)
Reputation : 2
Datum upisa : 17.01.2006

RICHIE HAWTIN ILITI PLASTIKMAN Empty
PočaljiNaslov: Re: RICHIE HAWTIN ILITI PLASTIKMAN   RICHIE HAWTIN ILITI PLASTIKMAN EmptyČet 29 Jun - 2:22

u stvari, ne morate...sd cu da ga kopiram ovde

Avgust odbrojava svoje poslednje dane, a od toliko planiranog provoda skoro da nije bilo ničega. Na početku leta sve je bilo tako dobro pripremljeno, isprogramirano, dogovoreno u sitne detalje, a od svega toga doživeli smo samo još jedan sjajan Exit koji su upropastile vremenske prilike. Izgleda da na kraju i nije bio baš tako sjajan. Još po neki party u Summer Bassmentu i uzalud utrošene večeri na nekim od beogradskih splavova. Sve u svemu, nikad dosadniji mesec, bar što se klabinga tiče. Sve je nekako bezbojno, bez trunke života. Svi su nekako odsutni, mrzovoljni, kao da se odjednom ona draž Beograda iznenada izgubila između noći i novog svitanja na ušću dveju reka.

Prisustvujem još jednoj od mnogobrojnih dosadnih žurki. Gledam ljude oko sebe. Dobro poznata lica. Preplanuli beogradski klaberi, tek došli sa letovanja. Ispijaju svoja pića i njišu se u ritmu muzike sa nekim čudnim, zagonetnim osmesima na svojim licima. Možda se i oni kao i ja nadaju nekom ludom noćnom provodu koji će ih uzdrmati do srži i vratiti onu pravu čar klabinga u njihove duše.

Napokon! Dvadeset šesti avgust, bašta Sava centra i dugo očekivani Richie Hawtin. Dok čekam da uđem i prepustim se muzici, osećam blagu jezu. Neko čudno meškoljenje u stomaku. Pomislih da gubim razum. Pa to je samo još jedna žurka u nizu, ništa što već nisam videla, čula i doživela.

Ulazim i za trenutak sve se menja. Kao da sam kročila u neki drugi svet – svet ”s druge strane ogledala”. Masa. Ni previše, ni premalo ljudi, taman koliko treba da se postigne dobra atmosfera. Fenomenalna muzika i mnogo srećnih i nasmejanih lica. Pozitivne vibracije zrače iz svakog od njih. Prolazim kroz gužvu, pokušavam da se probijem do Dj pulta ne bih li još jednom videla tog plavog Kanađanina kako otvara svoju muzičku kutiju i pušta magiju da izlazi iz nje. Zaneta svojim razmišljanjem odjednom shvatam da je muzika prestala. Vidim na stotine podignutih ruku, nepodnošljivo vrištanje i onda ugledam Njega. Našeg idola zbog koga smo svi večeras baš tu, u Sava centru, a ne na nekom drugom, možda finijem mestu. Zatvaram oči i prepuštam se zvucima. Želim da me oni vode kroz noć. A onda, flash back. Prošlo leto, Rose, hiljade i hiljade podignutih ruku, pomahnitali ljudi koji urlaju, mnogo ispoljenih emocija. Richie po prvi put. Lik koji nam je svima zavrteo mozak i pružio nam verovatno najbolji provod do tada. Osmehujem se. Onaj čudan osećaj u stomaku ponovo se pojavljuje, i flash back #2. Kalemegdan, nekih dvadesetak dana kasnije. Richie po drugi put. Još uvek neverovatni utisci sa Rosa, ljudi željni dobre muzike i On, koji ponovo ruši sve barijere i daruje nam još jedno totalno ludilo.
Vraćam se u stvarnost. Sada sam ponovo tu i shvatam onaj osećaj u stomaku. To nije samo još jedna žurka u nizu, to je Richie Hawtin! Čovek koji je došao da nas usreći, ispuni i još jednom nam pokloni nezaboravanu noć! Prepuštam se muzici u potpunosti. Kao kroz maglu gledam ostale ljude, koji kao i ja uživaju u njegovoj čarobnoj melodiji. Osećam neki talas blaženstva kako me preplavljuje. Sreća, radost i ljubav lebde svuda oko mene. I tu počinje moja vožnja. Svojim srebrnim cipelama, on užurbano korača i za sobom ostavlja zvezdanu prašinu. Da, on ostavlja trag, da bih ga ja mogla pratiti. Da bih mogla stići do mesta gde sve počinje. Da, on želi da mi pokaže, da mi pomogne da osetim čaroliju. Na njegovom letećem ćilimu prelećemo preko svih svetova, lebdimo kroz galaksije. Prolaze svetlosne godine. Tu smo samo nas dvoje, samo on i ja. ”Riders on the storm”. I tek tada vidim, čujem, osećam… čarolija opija…

Iako znam da je to samo trenutak koji će se završiti za par sati, i dalje uživam. Cela masa stapa se u jednu veliku mrlju i živi taj momenat kao nešto što im je poslednje u životu, jer ko zna kada će Richie ponovo doći. A do tada, do njegovog sledećeg dolaska, mi ćemo i dalje živeti svoje obične živote i unapred se radovati ispunjenju još jednog sna nedosanjanog.

Do you have a dream?
Nazad na vrh Ići dole
blejac
moderator
blejac


Muški
Broj poruka : 760
Godina : 39
mesto: : Beograd-Senjak- Centar Sveta
hobi : www.sakurabana.info
Reputation : 0
Datum upisa : 02.04.2006

RICHIE HAWTIN ILITI PLASTIKMAN Empty
PočaljiNaslov: Re: RICHIE HAWTIN ILITI PLASTIKMAN   RICHIE HAWTIN ILITI PLASTIKMAN EmptyČet 29 Jun - 2:28

sve je to lepo ali ja sam ga doziveo samo kao savrsenog d.j.-a i uvek sam voleo da odem na njeguvu zurku ali vise volim njegove kucne produkte tipa:Consumed, Seet One...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.bg-anime.com
zvolle
moderator
zvolle


Ženski
Broj poruka : 1553
Godina : 38
mesto: : zalutala sa rejva :)
Reputation : 2
Datum upisa : 17.01.2006

RICHIE HAWTIN ILITI PLASTIKMAN Empty
PočaljiNaslov: Re: RICHIE HAWTIN ILITI PLASTIKMAN   RICHIE HAWTIN ILITI PLASTIKMAN EmptyČet 29 Jun - 2:40

ja sam se tada mnogo napila i drugar mi je trazio da napisem za sajt revju sa bala i eto...nastade pricha...koliko god debilno ili bolesno nekom zvucala
ma richi je gotivac
Nazad na vrh Ići dole
zvolle
moderator
zvolle


Ženski
Broj poruka : 1553
Godina : 38
mesto: : zalutala sa rejva :)
Reputation : 2
Datum upisa : 17.01.2006

RICHIE HAWTIN ILITI PLASTIKMAN Empty
PočaljiNaslov: Re: RICHIE HAWTIN ILITI PLASTIKMAN   RICHIE HAWTIN ILITI PLASTIKMAN EmptyNed 23 Jul - 17:01

min2MAX world tour 2006.

RICHIE HAWTIN /minus - berlin

petak 25. 08. 06.

podrshka:
Marko Nastic
Vlada Janjic

pretprodaja karata od 14. 08.
14. - 20. avgust : 750 din, samo u buka baru
21. - 24. avgust : 850 din, buka bar i bilet servis
na dan bala : 950 din, buka bar i bilet servis
Nazad na vrh Ići dole
blejac
moderator
blejac


Muški
Broj poruka : 760
Godina : 39
mesto: : Beograd-Senjak- Centar Sveta
hobi : www.sakurabana.info
Reputation : 0
Datum upisa : 02.04.2006

RICHIE HAWTIN ILITI PLASTIKMAN Empty
PočaljiNaslov: Re: RICHIE HAWTIN ILITI PLASTIKMAN   RICHIE HAWTIN ILITI PLASTIKMAN EmptyPon 24 Jul - 15:16

Super, Super ce biti provereno javi kada budes isla po karte ja ni neznam gde je taj buka bar!!!

Prica ti je dobra to si na ChillOut stavila jeli??
Nazad na vrh Ići dole
http://www.bg-anime.com
Astaz
šmekerica foruma
Astaz


Ženski
Broj poruka : 10
Godina : 43
mesto: : downtown
Reputation : 0
Datum upisa : 26.07.2006

RICHIE HAWTIN ILITI PLASTIKMAN Empty
PočaljiNaslov: Re: RICHIE HAWTIN ILITI PLASTIKMAN   RICHIE HAWTIN ILITI PLASTIKMAN EmptyČet 27 Jul - 5:11

ma ne da je gotivac nego
hipermegaultra gotivan dj i producent samo takav
i ovu zurku niposto niko ko klabinguje da ne
propusti!!!!!!!! slucajno
U ovom gradu tako kvalitetnih ima na kasicicu...
Nazad na vrh Ići dole
zvolle
moderator
zvolle


Ženski
Broj poruka : 1553
Godina : 38
mesto: : zalutala sa rejva :)
Reputation : 2
Datum upisa : 17.01.2006

RICHIE HAWTIN ILITI PLASTIKMAN Empty
PočaljiNaslov: Re: RICHIE HAWTIN ILITI PLASTIKMAN   RICHIE HAWTIN ILITI PLASTIKMAN EmptyČet 27 Jul - 16:19

blejach, zovem te obavezno kad budem kupovala kartu
buka bar je na trgu, kod pozorista boshko buha, tj u njemu
ODBROJAVAM DANE DO ZURKE
Nazad na vrh Ići dole
blejac
moderator
blejac


Muški
Broj poruka : 760
Godina : 39
mesto: : Beograd-Senjak- Centar Sveta
hobi : www.sakurabana.info
Reputation : 0
Datum upisa : 02.04.2006

RICHIE HAWTIN ILITI PLASTIKMAN Empty
PočaljiNaslov: Re: RICHIE HAWTIN ILITI PLASTIKMAN   RICHIE HAWTIN ILITI PLASTIKMAN EmptySub 29 Jul - 20:23

vazi cujemo se i ranije da te upoznam sa ovom Astaz drugaricom i da zapalimo do grada da se zezamo (slike treba da mi das)
Nazad na vrh Ići dole
http://www.bg-anime.com
zvolle
moderator
zvolle


Ženski
Broj poruka : 1553
Godina : 38
mesto: : zalutala sa rejva :)
Reputation : 2
Datum upisa : 17.01.2006

RICHIE HAWTIN ILITI PLASTIKMAN Empty
PočaljiNaslov: Re: RICHIE HAWTIN ILITI PLASTIKMAN   RICHIE HAWTIN ILITI PLASTIKMAN EmptyNed 30 Jul - 0:28

jao znam..nikako da se iskombinujemo za te fotke
ajde, ajde...ja sam uvek za zezanje
Nazad na vrh Ići dole
blejac
moderator
blejac


Muški
Broj poruka : 760
Godina : 39
mesto: : Beograd-Senjak- Centar Sveta
hobi : www.sakurabana.info
Reputation : 0
Datum upisa : 02.04.2006

RICHIE HAWTIN ILITI PLASTIKMAN Empty
PočaljiNaslov: Re: RICHIE HAWTIN ILITI PLASTIKMAN   RICHIE HAWTIN ILITI PLASTIKMAN EmptySre 2 Avg - 0:39

opet nisam dobio nikakav sms ili sam tada bio na moru
javi se kada god si slobodna u narednih 8 dana ja blejim ne radim nista
Nazad na vrh Ići dole
http://www.bg-anime.com
blejac
moderator
blejac


Muški
Broj poruka : 760
Godina : 39
mesto: : Beograd-Senjak- Centar Sveta
hobi : www.sakurabana.info
Reputation : 0
Datum upisa : 02.04.2006

RICHIE HAWTIN ILITI PLASTIKMAN Empty
PočaljiNaslov: Re: RICHIE HAWTIN ILITI PLASTIKMAN   RICHIE HAWTIN ILITI PLASTIKMAN EmptySre 2 Avg - 0:49

znaci bilo koja zurka koja tebi odgovara meni je u sustini svejedno!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.bg-anime.com
zvolle
moderator
zvolle


Ženski
Broj poruka : 1553
Godina : 38
mesto: : zalutala sa rejva :)
Reputation : 2
Datum upisa : 17.01.2006

RICHIE HAWTIN ILITI PLASTIKMAN Empty
PočaljiNaslov: Re: RICHIE HAWTIN ILITI PLASTIKMAN   RICHIE HAWTIN ILITI PLASTIKMAN EmptyUto 22 Avg - 11:29

JOS 3 DANA
JUPIIIIIIIIIIIII
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





RICHIE HAWTIN ILITI PLASTIKMAN Empty
PočaljiNaslov: Re: RICHIE HAWTIN ILITI PLASTIKMAN   RICHIE HAWTIN ILITI PLASTIKMAN Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
RICHIE HAWTIN ILITI PLASTIKMAN
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
za sve studente univerziteta u Novom Pazaru :: slobodno vreme :: clubbing:)-
Skoči na: